המלצות

ההמלצות הבאות מופיעות בכתבי העת ורשימות עורכי הדין המובילים בעולם ותורגמו מאנגלית…

THE LEGAL 500

“הוא מעולה: יסודי, חרוץ ביותר, עורך דין למופת.”

CHAMBERS 2015

“הוא פרקליט בכיר מהשורה הראשונה ומבוקש מאוד בתחומו, פשיעה עסקית, בעל שנות ניסיון רבות בטיפול בעניינים הנוגעים לשחיתות, הלבנת כספים ושימוש במידע פנים.”

CHAMBERS 2014

“הוא בעל יכולת ניתוח משפטית חדה. פרקליט יסודי ביותר ומנוסה מאוד, המצטיין במשפטי מושבעים.”

“יכולתו לשאת ולתת ולמצוא פתרון מעשי וטקטי שיאפשר הימנעות מהליכה למשפט ראויה לציון. הפתרונות שהוא מוצא יצירתיים וחורגים מגדר הרגיל.”

CHAMBERS 2011

“הוא זוכה לשבחים על מומחיותו בהגנה בתיקי תביעה של המשרד להונאות חמורות ושל רשות המסים והמכסים הבריטיים, ועוסק דרך קבע בנושאים בעלי חשיבות.”

CHAMBERS 2010

“הוא מוביל את רשימת המומחים בתחומו בכל הקשור להגנה בתביעות מצד המשרד להונאות חמורות. הוא בעלים של משרד בינלאומי משגשג והוא שותף זוטר מוביל.”

CHAMBERS 2009

“גישתו היסודית, אך גם הריאליסטית מבחינה מסחרית, מרשימה ביותר. הוא מסוגל לחשוב מהר בזמן אמת, ולשמש כסנגור בתביעות שמגיש המשרד להונאות חמורות, כמו גם בתביעות מע”מ והונאות מס, בתיקי הונאת דמי מקדמה, הלבנת כספים ושימוש במידע פנים, ובענייני עיקולים.”

THE COURT OF APPEAL CRIMINAL DIVISION
(המחלקה הפלילית, בית הדין לערעורים)

“מר קנדל שילב הגנה משכנעת וחזקה מטעם מרשו והתייחס כראוי לחובותיו לבית המשפט, בכל הקשור לנקודות שניתן להסירן כיאות או נקודות שיש להשאירן.” (בתיק R. v. Hackett [2007] EWCA Crim 2368 [תביעת הכתר נגד האקט, 2007, המחלקה הפלילית, בית הדין לערעורים של אנגליה וויילס, 2368])